Архіви

З’явилася нова інформація про Гелендваген нового покоління

Новий Mercedes-Benz G-Class повинні представити в 2018 році. Передсерійні прототипи новинки вже багато разів потрапляли у камери фотошпигунів. В Інтернеті час від часу з’являється інформація про майбутній позашляховик. Останні дані видання Automotive News стосуються технічної частини.

Стало відомо, що Гелендваген нового покоління отримає абсолютно нову передню незалежну підвіску і буде на 100 мм ширший за попередника, що істотно додасть простору в салоні.

2016 Mercedes-Benz G-Class

2016 Mercedes-Benz G-Class

Позашляховик залишиться рамним, оскільки у автовиробника вважають таке компонування основою його видатних позашляхових характеристик.

У силову лінійку нового «Геліка» крім 3,0-літрового двигуна V6 увійде новітня розробка Мерседес – рядна 3,0-літрова “шістка”.

Легендарний G-Class представлений в 1979 році. Передбачалося, що життєвий цикл моделі завершиться до кінця 1990-х років, коли було представлене перше покоління M-класу.

Проте, величезна кількість шанувальників Гелендвагену спонукала компанію залишити позашляховик у виробництві. Сьогодні автозавод компанії Magna Steyr в австрійському Граці, де випускають модель, ледь встигає задовольняти потреби ринку.

Фото – Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top