Архіви

Зображення розкішного кросовера Mercedes-Maybach “злиті” до прем’єри

Зображення та деталі новітнього концепту кросовера Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury просочилися в Інтернет напередодні його офіційної прем’єри на автосалоні в Пекіні наступного тижня.

Автомобіль, який преміум-група Mercedes описує як «SUV-салон» призначений, судячи за місцем дебюту, перш за все для багатих китайських покупців.

Mercedes-Maybach Ultimate Luxury стане суперником таких кросоверів як Bentley Bentayga і Rolls-Royce Cullinan.

Концепт спроектований як електричний автомобіль з чотирма синхронними двигунами загальною потужністю 738 к.с. Запас ходу очікується в районі 500 км.

Хоча кросовер був створений для китайського ринку, цілком ймовірно, що елементи дизайну потраплять і в західні моделі Maybach. В даний час єдиною моделлю Mercedes-Maybach, що продається в усьому світі, є S-Class.

Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury Concept

Високопосадовий представник Mercedes в інтерв’ю виданню Autocar раніше розповів, що компанія була дуже здивована успіхом продажів Mercedes-Maybach S-Class, який виявився надзвичайно популярним на багатьох ключових ринках.

Тепер план преміальної групи полягає в тому, щоб розширити ексклюзивність навколо назви Maybach на самому верху сегмента кросоверів.

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top