Архіви

Знижено ціни на Kia Sportage в Україні: спеціальна пропозиція від дилера

Популярний кросовер Kia Sportage, український бестселер двох минулих років, можна придбати в офіційній дилерській мережі з вигодою до 2 тисяч євро. З 13 червня по 31 липня 2018 роки для авто 2018 року випуску діє спеціальна пропозиція.

Базова версія “Комфорт” з бензиновим 1,6-літровим 132-сильним двигуном, переднім приводом і механічною 6-ступінчастою трансмісією коштує на 1 тисячу євро менше, ніж раніше – 16,9 тис. євро.

Найпопулярніша комплектація “Комфорт” з турбодизелем об’ємом 1,7 літра, переднім приводом, 6-ступінчастою “механікою” обійдеться в 19,9 тис. євро (раніше було 20,3 тис. євро). Вигода складе в даному випадку 400 євро.

Версія “Комфорт” з таким ж агрегатом і приводом, але c автоматичною 7-ступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням DCT пропонується за ціною 20,9 тис. євро, яка до зниження становила 22 тис. євро. Таким чином, клієнт заощадить 1,1 тис. євро.

Тим, хто шукає оптимальне поєднання оснащення, динаміки і активної безпеки, підійде Sportage з повним приводом в комплектації “Бізнес” з 2-літровим 185-сильним дизельним двигуном і 6-ступінчастою АКПП. Вартість складає 25,4 тис. євро, а вигода – 2 тис. євро (колишня ціна – 27,4 тис. євро).

І, нарешті, топ-комплектація GT-Line, з такою ж силовою установкою, що у попередньої комплектації “Бізнес”, пропонується за ціною 30,9 євро, – на 2 тис. менше, ніж до оголошення акції.

Джерело: “Фалькон-Авто”, офіційний дистриб’ютор KIA в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top