Жінки-водії масово виїхали на дороги Саудівської Аравії

Тисячі жінок-водіїв виїхали на автомобілях на дороги Ер-Ріяда, столиці Саудівської Аравії, і інших міст, після того, як 24 червня 2018 з 00 годин декрет про право прекрасної статі сідати на кермо остаточно набув чинності.

Цей день назвали історичним для країни. Багато жінок не дочекалися ранку і поїхали кататися нічним містом. Однією з перших дам за кермо села саудівська принцеса Рим аль-Валід бен Таляль. Відео нічної поїздки опублікував в Twitter її батько принц-мільярдер Аль-Валід бен Таляль, написавши:

Нарешті! Вперше дочка Рим везе мене і онуків вулицями Ер-Ріяда

Напередодні цієї радісної для саудіток події в Ер-Ріяді відбулася спільна прес-конференція голови МВС і генерального директора Міністерства транспорту Саудівської Аравії. На ній повідомили, що до нинішнього моменту вже 120 тисяч мешканок країни подали документи на отримання водійського посвідчення, багато хто вже стали його щасливими власницями.

У Саудівській Аравії працюють поки тільки шість автошкіл спеціально для жінок. Дамам також дозволили керувати великовантажними авто, мотоциклами та іншими видами наземного транспорту.

Ніякої знижки на стать не буде, спеціальних паркувальних місць для саудіток не передбачено, хіба що, зарезервовані місця для інвалідів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *