Замовляти таксі онлайн дешево та зручно


Замовляти таксі онлайн дешево та зручно

Виклик таксі без набору номера ― новий зручний сервіс. Як показує статистика, все більше клієнтів користуються такими способами виклику автомобіля, як онлайн замовлення.

На сайті компанії Беру Таксі https://beru-taxi.com.ua/ розміщена форма онлайн замовлення, а також посилання на зручні мобільні додатки. Послуги перевезення пасажирів компанія надає по всій території України.

Проста форма онлайн замовлення таксі

Сучасні технології дають змогу компаніям піднімати рівень клієнтського сервісу та, водночас, здешевлювати собівартість послуг. Онлайн замовлення https://beru-taxi.com.ua/#online оперативно поступає диспетчеру на опрацювання та дозволяє обробляти 100 % звернень. В телефонному режимі такого показника службам таксі не вдавалося досягати.

Людина, яка замовляє таксі, може вказати не лише адресу виклику та пункт призначення, але й обрати клас автомобіля і додаткові вимоги до сервісу. Питання транспортування великогабаритного вантажу, перевезення домашнього улюбленця, наявності автокрісла не потрібно виясняти ні з диспетчером, ані з водієм.

Достатньо вказати це у формі замовлення, і служба підбирає комфортний та безпечний автомобіль відповідно до вимог клієнта. А завантаживши мобільний додаток на свій смартфон, клієнт може не лише замовляти таксі онлайн, але й бачити місце розташування автомобілів та приблизний час очікування. 

Таке вдосконалення не збільшує вартість послуг служби таксі, а навпаки ― здешевлює їх. Адже навантаження на диспетчерів зменшується. Особливо це відчутно в час пік, коли додзвонитися до багатьох служб таксі просто нереально. А тут відразу вся інформація про наявність автомобілів та час очікування у клієнта під рукою.

Дешеві та якісні послуги Беру таксі

Співвідношення ціни та якості приємно дивує клієнтів компанії https://beru-taxi.com.ua/. Великий автопарк, в якому представлені не  лише малогабаритні седани, але й автомобілі преміум-класу, універсали, мінівени, мікроавтобуси, дозволяє підібрати найкращий варіант для будь-яких перевезень.

Досвідчені водії оперативно вирішують поставлені завдання, забезпечуючи необхідний комфорт і швидкість.

Крім стандартних пасажирських перевезень компанія надає ще цілу низку послуг:

  • бронювання таксі на зручний для клієнта час;
  • попереднє замовлення таксі до аеропорту;
  • послуга “тверезий водій” для автомобіля клієнта;
  • кур’єрська доставка по місту;
  • міжміські перевезення на території України;
  • перевезення домашніх тварин.

Компанія Беру Таксі впроваджує нові стандарти у сфері пасажирських перевезень в Україні та доводить, що якісний дешевий сервіс надавати можливо.

Для цього потрібно підібрати відповідний парк автомобілів, досвідчених водіїв та налагодити процеси всередині компанії. А використання сучасних онлайн технологій допомагає досягти поставленої мети.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.