Архіви

За 3 роки Mercedes представить п’ять нових кросоверів

До 2019 року компанія Mercedes планує представити не менше п’яти нових кросоверів. Це будуть наступні покоління вже існуючих моделей, а також абсолютно нові машини.

У 2018-му дебютує нове покоління Mercedes-Benz GLE. Поточний кросовер під цим маркуванням продається з 2015 року, але, фактично це M-Class третього покоління і випускається він з 2011-го. Вочевидь, зміна поколінь вже назріла.

Mercedes-Benz G-Class

Сучасний Mercedes-Benz G-Class

У цьому ж 2018 році очікується прем’єра нового Гелендвагена. Новий G-Class зовні залишиться впізнаваним, тобто “квадратним”, практично збережуться його габаритні розміри (збільшитися лише ширина). Нова платформа, як кажуть, дозволить знизити масу позашляховика чи не на 400 кг.

Новий “Гелік” отримає найсучасніші електронні системи безпеки, а також абсолютно нову коробку-автомат.

Ймовірно, ближче до кінця 2019 року німці представлять нове покоління компактного кросовера GLA, побудованого на модифікованій платформі MFA2.

Офіційно підтверджений кросовер під суббрендом Maybach. Про те, що у Bentley Bentayga з’явиться конкурент від Mercedes-Benz на автосалоні у Детройті на початку цього року повідомив Дітер Цетше (Dieter Zetsche), керманич концерну Daimler AG.

Найцікавішою новинкою, на нашу думку, стане Mercedes GLB. Це буде абсолютно нова модель марки, в основі якої лежить згадана вище архітектура MFA2.

Судячи з маркування, кросовер займе проміжне положення між GLA і GLC. Стилістикою свого дизайну GLB буде дещо нагадувати Гелендваген. Його дебют очікується у 2019 році.

Фото – Mercedes-Benz

Напишіть відгук

Scroll to top