З’явилися перші шпигунські фото оновленого Land Rover Discovery Sport

З’явилися перші шпигунські фото оновленого Land Rover Discovery Sport

Land Rover проводить дорожні випробування оновленого Discovery Sport. Досерійний зразок самого популярного кросовера бренду вперше змогли сфотографувати автошпіони. Якщо зовнішні зміни не дуже значні, то наявність гібридної силової установки вельми інтригує.

Land Rover Discovery Sport наступного покоління з’явиться нескоро – вже в наступному десятилітті. Автовиробник переводить кросовер на нову платформу PTA і, взагалі кажучи, очікується, що це буде багато в чому абсолютно нова машина.

Інша справа – рестайлінг. Оновлена ​​версія поточного Discovery Sport вже проходить досерійні тести на дорогах загального користування і має буде представлена ​​у 2019 році.

Прототип практично повністю зашитий в камуфляж. Чи будуть нові кузовні панелі наразі невідомо, але інші бампери і радіаторну решітку можна добре розглянути вже зараз. Утім, серйозних зовнішніх змін чекати не варто.

На знімках не видно зовнішніх ознак розеткової гібридної установки, але фотографи-шпигуни стверджують, що на прототипі встановлена ​​саме вона.

У тому, що в оновленого Discovery Sport може з’явиться plug-in-гібридна версія немає нічого несподіваного. Британський автовиробник давно веде розробки в «зеленому» напрямку.

Discovery Sport – найбільш продаваний автомобіль Land Rover, тому компанія не буде надто зволікати з виходом на ринок його рестайлінгової версії. Скоріш за все, оновлений кросовер надійде в продаж вже наступної весни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *