З’явилися перші рендери нового Jeep Scrambler

Шанувальники Jeep терпляче чекали відродження знакової моделі Scrambler. І ось з’явилися перші рендери, що дають уявлення тому, що це буде. Дебют новинки намічений на 2019 рік.

Концепт, представлений на JeepScramblerForum, виглядає завершеним. Він заснований на JL Jeep Wrangler. Передня частина, колеса, фари головного світла, «протитуманки» взяті у стандартного джипа.

Задня частина також здається цілком готовою до виробництва. Задні ліхтарі у формі пісочного годинника дісталися від Wrangler.

З Wrangler новий Scrambler ділить не тільки цілий ряд візуальних компонентів, але і силову лінійку. Очікуються бензинові 2-літрова «четвірка» з турбонаддувом і V6 об’ємом 3,6 літра, а також, імовірно 3-літровий 6-циліндровий турбодизель.

Пізніше з’явиться і плагін-гібридна версія. Всі агрегати поєднуються з системою повного приводу, 6 -ступенчатой ​​механічної або 8-діапазонною автоматичною трансмісіями.

Більш потужний варіант Rubicon з такими функціями, як блокування диференціалів і роз’єднання шатуна, також не виключений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *