Архіви

З конвеєра Skoda зійшов ювілейний 20-мільйонний автомобіль

На автозаводі в селі Квасіни (Чеська Республіка) зійшов з конвеєра 20-мільйонний за рахунком автомобіль, випущений компанією Skoda Auto. Ювілейним екземпляром стала модель Skoda Karoq, що успішно стартувала в липні 2017 року.

Автовиробник з Млада Болеслава створює автомобілі з 1905 року. Першою була міні-модель Voiturette A, її придумали і побудували два Вацлава – Лаурин і Клемент, засновники компанії.

І з тих пір Skoda Auto прогресує з року в рік, йдучи в ногу з новими тенденціями і технологіями, зарекомендувала себе як великий успішний бренд, представлений широким модельним рядом.

26 років тому ввійшла в Volkswagen Group. Для компанії такий альянс з Volkswagen став удачею. Про це говорить хоча б той факт, що до входження в Групу VW Skoda Auto випустила всього 5 млн автомобілів (з 1905 по 1991 рр.).

В даний час компанія працює в рамках Стратегії-2025, спрямованої на електрифікацію своєї модельної лінійки. Приклад цієї стратегії – електромобіль Skoda Vision E, який нещодавно дебютовал на автовиставці IAA у Франкфурті.

Важливою подією цього року називають презентацію широкому загалу моделі Skoda Karoq. І, що символічно, саме автомобіль цієї моделі став 20-мільйонним ювілейним. Експерти прогнозують, що цей представник позашляхового сегмента поб’є рекорди продажів. До слова, в Україні Skoda Karoq буде доступна в першій половині наступного року.

2018 Skoda Octavia RS 245 Combi 

А поки найпопулярнішою моделлю за всю історію марки є Skoda Octavia, випущена в кількості 5,6 млн од. Друге місце займає Fabia (4 млн од.), а третє – Skoda Felicia (1,4 млн од.).

Джерело: ТОВ «Єврокар» – офіційний постачальник автомобілів Skoda в Україні

На верхньому фото – 2018 Skoda Karoq

Фото – Skoda

Напишіть відгук

Scroll to top