Архіви

Європейці стали активніше купувати Мерседеси

Автомобілі Mercedes-Benz в поточному році користуються підвищеним попитом в Європі. Марка впевнено увійшла до п’ятірки лідерів продажів на континентальному авторинку.

З січня по жовтень 2017 року європейські споживачі купили 768 409 легкових Мерседесів, що майже на 10% перевищує показник річної давності за такий же період, повідомляє видання Carsalesbase.com.

Відзначимо, що Mercedes-Benz – це дорогі навіть за європейськими мірками автомобілі преміум-класу. Скажімо, популярний седан С-класу обійдеться не менше 34 тисяч євро. Проте, на частку бренду на даний момент доводиться без малого 7% продажів на величезному ринку.

У “Великій німецькій трійці Mercedes, таким чином, обігнав своїх головних конкурентів – BMW і Audi. Втім, обігнав ненабагато і, швидше за все, ненадовго. У Audi в Європі – сьоме місце, у BMW – восьме.

Що стосується лідера, то ним залишається Volkswagen з рахунком 1 мільйон 420 тисяч проданих автомобілів. На другому місці в Європі знаходиться – Renault (935 тис.), на третьому – Ford (879 тис.), на четвертому – Opel / Vauxhall (806 тис.).

Напишіть відгук

Scroll to top