Європейці надають перевагу бензиновим автомобілям

Європейці надають перевагу бензиновим автомобілям

За даними ACEA (Асоціації Європейських Виробників Автомобілів) біля 60% нових легковиків, що були придбані у странах Європейського Союзу з січня по березень поточного року, мають бензиновий двигун, і тільки третина працює на дизельному пальному. При цьому на електрифіковані авто припало 2,5%  продажів у цей період, а на всі автівки на альтернативному палеві – 8,5%.

Укравтопром повідомив про продажі легкових автомобілів у Європі за результатом першого кварталу 2019 року, посилаючись на ACEA. Близько 90% продажів – це бензинові (60%) та дизельні (30%) транспортні засоби. Тобто бензинові двигуни залишаються в пріоритеті у європейців і домінують у структурі попиту.

На 5 найбільших ринках ЕС (окрім Німеччини) попит на бензинові авто зріс, більше всього – в Італії (+22%). За три місяці 2019 року частка бензинових легковиків збільшилася на майже 4% і становить 59%.

Частка “дизелів” впала на 6% до 32%, якщо порівнювати з першим кварталом 2018-го. Дизельні автомобілі втрачають клієнтів у Європі, за винятком Німеччини та Прибалтики.  

Що до альтернативного палива, попит на такі транспорті засоби зріс на 26%. Покупці придбали 99 174 електромобіля (+40%) та 184 808 гібридів (+33%). У той же час, реєстрація автомобілів на природному газі знизилася на 7%.

Найбільший зріст попиту на ТЗ з альтернативним двигуном  відзначений в ФРН (+63%, здебільше за рахунок подвоєння продажів в гібридному сегменті), та Іспанії (+49%).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *