Архіви

«Євробляхи» вбивають імпорт нових автомобілів, – корпорація «Богдан»

Нашестя «євроблях» знищує український авторинок. В умовах низького попиту на нові авто іноземні імпортери можуть покинути ринок України, переконані в корпорації Богдан.

В асоціації Укравтопром, посилаючись на прес-службу корпорації Богдан, повідомили, що за статистикою, половина всіх проданих авто з іноземною реєстрацією – це європейський металобрухт. Угоди з купівлі «євроблях» знаходяться поза законом, з них не сплачуються податки, їх неможливо оштрафувати.

Такі автівки є не тільки незаконними, але і небезпечними. Більшість з них не має ані будь-яких гарантій, ані страхування в разі аварійної ситуації. Оскільки власника такої машини встановити майже неможливо, водії нерідко просто кидають авто і тікають з місця ДТП.

Прес-служба корпорації Богдан:

Проблема «евроблях» шкодить не тільки ринку б / у авто, але і дуже негативно впливає на імпорт нових іноземних автомобілів. У будь-який момент великі корпорації можуть задатися питанням: який сенс завозити в країну автомобільні новинки, платити податки і створювати робочі місця, коли левова частка продажів авто знаходиться поза законом, і просто закрити свої представництва.

За останні роки уряд неодноразово знижував ввізне мито на нові імпортні авто. Завдяки цьому обсяги їх продажів в Україні зросли в 14 разів: з 4 164 одиниць у 2008 році до 59 020 у 2017-му. Це розмитнені, легально ввезені автомобілі.

Якщо ж говорити про нерозмитнені «євробляхи», то за підрахунками Державної фіскальної служби України їх налічується більше 425 тисяч одиниць.

1 comment on “«Євробляхи» вбивають імпорт нових автомобілів, – корпорація «Богдан»

  1. Nechaj сказав:

    Чомусь низькі ціни на вживані авто в Європі не знижують попит на нові автомобілі.Справа в тому, що можливість купити нове авто в Україні для більшості людей відсутня.А бажання простих людей в Укранїі їздити на автомобілі, в корпорації богдан розцінюють як бажання “…казлов,коториє мєшают нам жить.” На їхню думку-автомобіль для народу-це розкіш.Бидло хай думає як заплатити за комунальні послуги, а не як купити добротний імпортний автомобіль. Їздити на авто в Україні-це можливість для вибраних, але, я надіюсь, це все скоро закінчиться.

Напишіть відгук

Scroll to top