Архіви

Якою буде нова Skoda Rapid? – перша інформація

У 2019 буде представлена ​​абсолютно нова Skoda Rapid. Фахівці вважають, що після зміни поколінь у моделі є всі шанси захопити великий шматок ринку сімейних автомобілів. Сьогодні вже відома перша інформація про новинку.

Згідно маркетингової стратегії, Rapid другого покоління має скласти повноцінну конкуренцію Opel Astra, Ford Focus і навіть Volkswagen Golf, який дуже близько підійшов до преміального сегменту. Тому новий Rapid буде перебудований з таким розрахунком, щоб піти від дешевизни матеріалів, але при цьому залишитися в доступній ціновій категорії.

У наступного Rapid НЕ буде версії в кузові ліфтбек. Залишиться тільки хетчбек, можливо, навіть з приставкою Spaceback в назві.

Більш суттєвим нововведенням стане платформа. Skoda отримала право використовувати платформу MQB A0, яка прийде на зміну застарілому “візку” PQ26.

Таким чином, колісна база нового Рапіда складе 2 645 мм, що на 25 мм довше, ніж у нинішнього Golf. Іншими словами, у новинки буде досить просторий для такого класу салон, плюс поліпшені матеріали його обробки і непоганий вибір двигунів.

Skoda Rapid Spaceback – поточна версія

До складу силової лінійки наступного Rapid увійдуть останні бензинові двигуни VW Group, включаючи 1,0-літровий трициліндровий агрегат (варіанти потужності від 85 до 110 к.с.), новий 1,5-літровий мотор потужністю 150 к.с., а також 1,6-літровий дизель.

Повноцінної гібридної установки очікувати навряд чи варто, але м’яко-гібридний варіант з приводним генератором і 48-вольтової електричної системою цілком можливий.

У керівництві Skoda впевнені, що нова Skoda Rapid може стати непоганою альтернативою компактним кроссоверам. Втім, чехи мають намір увійти і в цей сегмент. Представлений нещодавно в Женеві концепт Vision X (на фото вгорі) явне тому доказ.

Новий Rapid заповнить якийсь вакуум між Фабією і Октавией, а також дасть можливість підштовхнути Octavia нового покоління трохи вище в автомобільній ієрархії.

Напишіть відгук

Scroll to top