Якім кольорам автомобілів віддають перевагу українці?

Сучасній автомобільною промисловістю клієнтам пропонується широка гама кольорів автомобілів, проте перевагу автолюбителі віддають лише деяким з них. Так, за підсумком 2016 року улюбленими автомобільними кольорами українців виявилися білий, темно-сірий і темно-синій.

Пропонуємо відстежити уподобання щодо кольору українських автолюбителів на прикладі моделей марки Ford. Ще 100 років засновник компанії Генрі Форд іронічно заявляв, що авто може бути будь-якого кольору, однак за умови, що колір цей – чорний.

Найпопулярнішим кольором в минулому році був білий Frozen White: більше половини покупців автомобілів Ford зупинили на ньому свій вибір. Причому популярність білого кольору зростає з року в рік, і не тільки у авто бренду Ford. Білий і взагалі світлий колор добре сприймається людським оком, але навряд чи його можна назвати практичним.

Проте, за останнє десятиліття колірні переваги автомобілістів в Україні змінилися кардинально. Якщо в 2007 домінували темні кольори автомобілів – чорний і темно-сірий, то сьогодні білий колір – на першому місці за популярністю.

Другим за популярністю кольором серед шанувальників марки Ford став темно-сірий (він же Magnetic або “мокрий асфальт”). Кожен десятий клієнт Ford в 2016 році купив машину цього кольору.

2017 Ford Fiesta ST

2017 Ford Fiesta ST

На третьому місці купівельних симпатій – темно-сині (або Blazer Blue) автомобілі, на яких в минулому році зупинили вибір шість відсотків клієнтів автосалонів Ford.

Якщо порівнювати колірні переваги 2016-го серед моделей Ford, то результати виявилися наступними:

• Ford Fiesta – 55% клієнтів віддали перевагу білому кольору, 14% – темно-синьому і 10% – червоному;

• Ford Kuga – 48% покупців вибрали білий, 29% – темно-сірий і 7% – чорний кольори;

• Ford Focus – 66% автолюбителів придбали авто білого кольору, 9% – темно-сірого і 5% – темно-синього насиченого.

На фото вгорі: Ford Fiesta 2016 Vignale 34 Rear 02

Джерело: ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд», офіційний імпортер Ford в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *