Які високотехнологічні “фішки” отримав новий Ford Focus?

Свіжопредставленний Ford Focus став найбільш високотехнологічною версією Focus за весь час існування моделі. Його обладнали просунутими системами комунікації для кращого комфорту, які допомагають краще інтегрувати автомобіль в життя клієнтів.

Так, наприклад, інтегрований модем FordPass Connect перетворив автівку в пересувну точку доступу Wi-Fi з можливістю підключення до 10 пристроїв. Дані системи навігації оновлюються в реальному часі (Live Traffic). Пасасажіри отримують доступ до мультимедіа під час руху.

Через мобільний додаток FordPass доступні такі функції, як Vehicle Locator (пошук авто на переповнених парковках), Vehicle Status (перевірка стану автомобіля – палива, масла, сигналізації та ін.).

Також є функції Door Lock Unlock (дистанційне відмикання / замикання дверей), Remote Start (дистанційний запуск двигуна), пристрій бездротової зарядки, який автоматично розпізнає сумісні смартфони і активує зарядження.

Мультимедійна система SYNC 3 сумісна з технологіями Apple CarPlay і Android Auto і допомагає водієві керувати деякими функціями за допомогою голосових команд.

Нова аудіосистема B & O PLAY потужністю 675 Вт з 10 динаміками і максимальною якістю відтворення дає можливість пасажирам по повній насолодитися прослуховуванням музики онлайн за допомогою модему FordPass Connect або смартфонів.

Просунута система вентиляції і кондиціонування відрізняється гнучкішими трубопроводами для холодоагенту і маршрутами проходження повітря з меншою кількістю поворотів, що сприяє зниженню рівня шуму.

Особливе дзеркало заднього виду зменшує бафтинг (вібрацію під впливом аеродинамічних сил). І навіть багажник розрахований на комфортне розміщення клітини для собаки. За допомогою нової системи Easy Fold задні сидіння складаються і вивільняють корисний об’єм.

Технологія безконтактного доступу до багажного відсіку забезпечує відкривання кришки багажника універсала легким рухом ноги під заднім бампером. Зняту шторку багажного відсіку можна зручно розташувати ззаду, щоб витягти її, досить просто потягнути за вушко.

Наявність електричного стоянкового гальма і поворотного селектора трансмісії дозволило вивільнити простір для водія і переднього пасажира. Центральна консоль також оптімізована – стала вузішою, а органи керування і перемикачі перенесені на сенсорний екран.

Фото: 2019 Ford Focus в кузові універсал

Джерело: Віннер Імпортс Україна, Лтд

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *