Архіви

Які технології використовуються в Jaguar F-PACE? – оприлюднені дані

На минулому тижні відбулася українська прем’єра першого кросовера марки Jaguar. Як ми повідомляли, що для F-PACE запропонують майже десяток варіантів оснащення, дизельні та бензинові двигуни V6, а також дизельну «четвірку» Ingenium. Сьогодні ми знайомимо читачів з технологіями, використаними у новинці.

Одже, система Integral Link. Вона забезпечує оптимальне функціонування передньої та задньої підвісок. У свою чергу, це дає F-PACE високу жорсткість кузова на кручення. Для великого кросовера цей фактор важко переоцінити.

Плавність ходу та керованість забезпечує система рульового управління з електричним підсилювачем, а також система динамічного розподілу тягового зусилля на колесо Torque Vectoring.

Повний привід у F-PACE з функцією перемикання крутного моменту – аналогічний системі AWD у купе/родстера F-TYPE – це комплекс Intelligent Driveline Dynamics (IDD).

Система Adaptive Surface Response (ASR) вперше була застосована на седані XF. В її основі лежить технологія Terrain Response, розроблена сестринською компанією Land Rover.  Ідентифікує поверхні та дозволяє оптимізувати налаштування мотора, трансмісії та системи динамічного контролю курсової стійкості. Але на F-PACE цей комплекс має 3-й режим. Він призначений для руху по гравійному покриттю та глибокому снігу.

2017 Jaguar F-Pace

2017 Jaguar F-Pace

Система All Surface Progress Control (ASPC). Це допомога на малій швидкості при русі ковзкими покриттями. Якщо темперамент не дозволяє водію їхати повільно навіть на такій дорозі, то у нагоді стане система Low-Friction Launch (LFL).

До систем активної безпеки F-PACE відносяться:

  • автоматична система гальмування Autonomous Emergency Braking зі стереоскопічною камерою та детектором пішоходів,
  • система Lane Departure Warning – це попередження про зміну полоси руху,
  • система Lane Keep Assist – автоматичне утримання смуги руху,
  • система Traffic Sign Recognition, яка розпізнає дорожні знаки.
  • систему обмеження швидкості руху та контролю стану водія.

На лазерний дисплей на рівні очей водія на лобовому склі виводиться швидкість руху автомобіля, а також швидкості, можуть виводитися безпосередньо.

Інформаційно-розважальна система InControl Touch Pro з двоядерним процесором, звичайно, має жорсткий диск. До її складу входить великий 10,2-дюймовий сенсорний монітор. Wi-Fi-роутер передбачає підключення до 8 приладів одночасно.

2017 Jaguar F-Pace - система InControl Touch Pro

2017 Jaguar F-Pace – система InControl Touch Pro

Треба також відмітити абсолютно нову технологію Jaguar Activity Key. Мова йде про браслет із вбудованим в нього передавачем. Пристрій волого- та пилонепроникний. Вій дозволяє деактивувати ключі, які залишені у кросовері.

 

Напишіть відгук

Scroll to top