Які новинки для ринку Європи представить в цьому році компанія Ford

Компанія Ford має намір представити на автосалоні в Женеві в березні 2018 року низку нових версій своїх популярних моделей для європейського ринку. Великі надії автовиробник покладає на нове покоління Ford Focus. Як заявлено, воно буде показано не в Женеві, а в квітні на окремому заході.

У цьому році з’являться нові версії Focus – преміальна Vignale, спортивна ST-Line і універсал. У майбутньому до них приєднаються ще дві модифікації: заряджена ST і Active з позашляховими елементами. Європейські версії Focus будуть випускати в Саарлуисе, Німеччина, а для ринку США – в Китаї.

Позашляховик Edge і cубкомпактна бюджетна модель Ka+ також отримають нові версії, їх покажуть на Женевському автошоу.

Оскільки компанія планує вивести на європейський ринок більше трьохрядних SUV, не виключена поява в цьому році семимісцевого варіанту Ford Edge. В даний час семимісцеві позашляховики марки Ford в Західній Європі не представлені. Трьохрядовий Explorer продається в Росії, а на ринку Китаю присутній трьохрядовий Edge.

Оновлений спорткар Ford Mustang, вперше показаний на автосалоні у Франкфурті в минулому році, надійде у продаж у кінці 2018 року. Також слід очікувати появи повнопривідного варіанту Ford EcoSport і версій Active і ST для Ford Fiesta.

За підсумком минулого року прибуток Ford в Європі знизився на 81% до 234 млн доларів у порівнянні з рекордним для марки 2016 роком. Лідером бренду є Ford Fiesta c 254 059 проданими автівками, а на другому місці – Ford Focus (212 806 од.)

Джерело: Automotive News Europe

На фото – Ford-Focus RS (2016)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *