Архіви

Які кросовери сьогодні найпопулярніші у США, – рейтинг

Специфіка автомобільного ринку Сполучених Штатів така, що за популярністю пікапів мало хто вженеться. Утім, так звані SUV, більш відомі нам як кросовери, з кожним роком становляться все більш привабливими для американських споживачів.

На підставі даних порталу Focus2Move «Автомобільні новини» склали рейтинг найпопулярніших кросоверів у США у поточному році, а точніше у період з січня по серпень.

Незважаючи на певну прихильність американців до великих автівок, до трійки бестселерів сегменту SUV входять відносно компактні кросовери, причому всі вони виробництва японських компаній. Мова йде про Honda CR-V та Toyota RAV4, які з початку 2016-го вже розійшлися в США тиражем у 231 тисячу одиниць кожна, а також про Nissan Rogue (215 тис.), більш відомий нам під назвою Qashqai.

Далі йде Ford Escape (в Європі він продається як Ford Kuga) з результатом 210 тисяч. Середньорозмірний Ford Explorer (169 тис.) посів п’яту сходинку.

До ТОП-10 найпопулярніших кросоверів ринку США сьогодні також входять середньорозмірний Chevrolet Equinox (158 тис.), Jeep Cherokee (142 тис.), Jeep Grand Cherokee (136 тис.), Jeep Wrangler (134 тис.) та Subaru Forester (115 тис.).

Зверніть увагу: у першій десятці немає жодного кросовера європейської марки. Об’єктивно кажучи, жодної європейської автівки немає й у першій загальній тридцятці бестселерів американського авторинку.

Jeep Wrangler Willys Wheeler

Jeep Wrangler Willys Wheeler

Напишіть відгук

Scroll to top