Архіви

Які електрокари з пробігом варто купувати? – складено рейтинг

Британські журналісти склали рейтинг ТОП-10 найкращих електричних автівок, які вже були в експлуатації. Для України, де електрокари з пробігом займають 95% цього сегменту авторинку, інформація досить цікава.

Удосконалення технологій акумуляторних батарей, зростаюча стурбованість рівнями забруднення повітря та той факт, що електромобілі вже не працюють, як перевантажені розвізні фургони, суттєво підвищили попит на них.

Проте протягом останніх 10 років автовиробники дуже активно працювали над удосконаленням електричних автомобілів, розширюючи їх запас автономності, покращуючи оснащення, комфорт і керованість.

Продажі електрокарів постійно зростають, що означає збільшення пропозицій на вторинному ринку. Журналісти британського видання What car? склали власний рейтинг найкращих, на їх думку, електромобілів, які варто купувати з рук.

10. Volkswagen e-Up

Милий маленький e-Up непоганий варіант для початку, оскільки це один з найкращих міських автомобілів у продажу. Електродвигун з його жвавим обертовим моментом забезпечує швидкий рух по місту. Батареї акуратно приховані під сидіннями, тому немає втрат внутрішнього простору. Проблема полягає в тому, що акумулятор настільки малий, що діапазон складає всього 66 миль (106 км).

2014 Volkswagen e-Up

2014 Volkswagen e-Up


9. Kia Soul EV

Кросовер є доказом того, що електромобілі не повинні виглядати нудно. Kia Soul EV практичний, рівень обладнання досить пристойний з клімат-контролем, підігрівом передніх сидінь, круїз-контроль, та камерою заднього виду. Домашній зарядний пристрій повністю заряджає Soul EV за 6 годин, а швидкий зарядний пристрій підживлює акумулятор до 80% приблизно за 30 хвилин.

2015 Kia Soul EV

2015 Kia Soul EV


8. Opel/Vauxhall Ampera (Chevrolet Volt)

У Ampera і у тісно пов’язаному з нею Chevrolet Volt насправді є бензиновий двигун, який працює як генератор. Машина працює як електромобіль більшу частину часу, використовуючи бензиновий двигун тільки, якщо потрібно подорожувати далі, а батареї вже розряджені. Opel/Vauxhall Ampera в Європі продається погано, однак Chevrolet Volt у Сполучених штатах доволі популярний.

2012 Opel Ampera

2012 Opel Ampera


7. Tesla Model X

Кросовер Tesla являє собою найбільш великий та найбільш дорогий електричний автомобіль на сучасному ринку. До того ж Model X – це повноцінний преміум-клас у плані оснащення і комфорту. Потужна батарея забезпечує досить великий запас ходу – до 200 миль (322 км).

2017 Tesla Model X

2017 Tesla Model X


6. Nissan Leaf

Leaf першого покоління назавжди увійшов в історію автомобілебудування, оскільки це перший електрокар, який почали виробляти масово. Практична машина чудово підходить для сім’ї. Ранні Nissan Leaf хоч і не можуть проїхати на одному заряді більше 75-90 миль (120-150 км), на вторинному ринку можна придбати відносно дешево – 7-8 тисяч доларів.

2014 Nissan Leaf

2014 Nissan Leaf


5. Tesla Model S

До рейтингу включено ще одну Tesla. Седан Model S трохи більш доступний за ціною за Model X. Просторий салон та зручне завантаження предметів та речей робіть комфортну автівку ще й доволі практичною. Подібно до Model X, запас автономності у Model S дозволяє подорожувати на великі відстані.

2013 Tesla Model S

2013 Tesla Model S


4. Hyundai Ioniq

Незважаючи на те, що Ioniq доступний у трьох різних модифікаціях – гібридній, plug-in-гібридній та електричній – зосереджуємось лише на останній версії. Реальний діапазон становить біля 117 миль (190 км). Окрім того, Ioniq оснащений новим обладнанням і доволі практичний. Він здатен долати відносно великі дистанції, але, звичайно, без зайвих прискорень і на помірній швидкості.

2017 Hyundai Ioniq

2017 Hyundai Ioniq


3. Volkswagen e-Golf

Найбільший комплімент, на який заслуговує e-Golf, полягає в тому, що в ньому ви відчуваєте себе як у звичайному Гольфі. Тільки електричний автомобіль набагато спокійніше та швидше за бензиновий або дизельний. Заявлений діапазон становить 125 миль (201 км). Додамо пристойний багажник і зручний салон. Тобто Гольф – є Гольф…

2015 Volkswagen e-Golf

2015 Volkswagen e-Golf


2. BMW i3

Це одна з найкращих пропозицій серед електрокарів взагалі і, зокрема кажучи, на ринку автівок з пробігом. Високоякісний електропривод, чудова комплектація, непогані як для високого компактвена ходові якості. Плюс розширювач діапазону – 2-циліндровий бензиновий двигун-генератор.

2014 BMW i3

2014 BMW i3


1. Renault ZOE

Невеликий хетч залишається одним з найефективніших електромобілів на ринку. Завдяки вдосконаленій у 2015 році батареї, ZOE отримав чудовий діапазон. Випробування показали, що за температури повітря у 3-5 градусів за Цельсієм в реальних умовах автівка подолала 131 милю (211 км). Причому мова де не про саму потужну батарею. Загалом, ZOE цілком заслуговує на своє місце як одного з найпопулярніших електромобілів, особливо враховуючи його відносно доступну ціну. Навіть новий Renault ZOE коштує 23 тисячі доларів.

2013 Renault ZOE

2013 Renault ZOE


Джерело – What car?

Напишіть відгук

Scroll to top