Статті та обзори

Як можна поліпшити автомобіль за допомогою «дрібниць»?

Всі водії хочуть, щоб їх автомобіль був максимально красивим, функціональним і обов’язково безпечним. Однак, сучасні виробники не завжди враховують деякі дрібниці при створенні транспортного засобу, що залишає його власнику «широке поле» для фантазії в реалізації різних невеликих удосконалень власного автомобіля.

Отже, які ж «дрібниці», а точніше невеликі аксесуари, можуть в значній мірі поліпшити автомобіль? Ось про них нижче.

1. Підлокітник. Це просто необхідний предмет, який повинен бути в будь-якому автомобілі. Установка якісного і привабливого підлокітника дозволить не тільки створити унікальний і цікавий зовнішній вигляд салону авто, а й забезпечить водієві відчуття комфорту і впевненості при русі. Адже, при наявності підлокітника повністю знімається все напруження з плечей, шиї, спини і, звичайно ж, голови, створюючи більш чітке бачення дороги.

2. Автомобільні килимки. Дані аксесуари не тільки зроблять якийсь тюнінг в салоні транспортного засобу, але і дозволить захистити кузов автомобіля від появи корозії. Сьогодні можна зустріти величезну кількість різних моделей, які виготовляються з гуми, поліуретану, текстилю, спеціальної піни (EVA), 3Д-килимки і т.д., що дозволить водієві підібрати найоптимальніший варіант для свого автомобіля, який ідеально впишеться в салон і точно стане його родзинкою.

3. Накладки на дверні ручки. Варто зазначити, що тюнінг ручок дверей – це досить простий спосіб не тільки перетворити їх, а й захистити лакофарбове покриття ручок від пошкоджень (подряпин, відколів, потертостей і т.д.), які можуть утворитися в процесі постійної експлуатації автомобіля. Відмінним варіантом стануть хром-накладки, які додадуть шарму будь-якому авто, особливо якщо використовувати їх в поєднанні з іншими хром-накладками для автомобіля. Також популярний тюнінг салонних ручок ВАЗ, вибрати неоходимости деталі можна тут – https://fastdrive.com.ua/tuning-salona/ruchki-salona/.

4. Дефлектори. Ці аксесуари дозволяють зробити зовнішній вигляд автомобіля привабливим, а його форми – більш похилими і обтічними. Більш того, вони відмінно підвищують комфорт в салоні автомобіля, а тому є найбільш затребуваними серед автовласників.

5. Підстаканники. Цей аксесуар є «дрібницею», але дозволяє водієві і його пасажирам відчувати себе комфортно в салоні. Завдяки їм, можна абсолютно не переживати, що при русі кави або інший напій можуть розлитися, оскільки в підстаканниках він надійно зафіксований.

6. Зарядні пристрої. Незважаючи на те, що це є сущою дрібницею, такі аксесуари дозволять в будь-який час підзарядити гаджет, що забезпечить водієві і його пасажирам постійний зв’язок з родніми і близькими під час дороги.

Таким чином, не варто недооцінювати «дрібниці», адже, як казав один мудрий чоловік – «з дрібниць складається все життя!».

Залишити коментар

Scroll to top