Як купити авто в розстрочку з мінімальним капіталом


Як купити авто в розстрочку з мінімальним капіталом

Потрібна машина вже зараз? Розкажемо, як купити авто в розстрочку з мінімальним капіталом.

Купити авто – мрія багатьох, проте наразі українці масово відмовляються від цього бажання через складну економічну ситуацію, неможливість спрогнозувати майбутнє через пандемію коронавірусу, а також зростання курсу долара.

Ще однією проблемою, яка стоїть на шляху до машини, є неможливість назбирати повну вартість. Тому громадяни все частіше намагаються знайти нові шляхи придбання транспортного засобу, проте важливим фактором є рівень безпеки, вартість та швидкість оформлення.

Найкращим вирішенням подібної ситуації є можливість купити авто в розстрочку, тобто отримати машину вже зараз навіть з невеликим бюджетом. Що це за послуга та як нею скористатися?

Ми можемо дати детальну відповідь на всі запитання.

Як купити авто в розстрочку

1. Вибрати компанію. Одне з найголовніших завдань – вибрати правильну фірму, яка допоможе безпечно та вигідно оформити авто в розстрочку.

Головна риса має бути стабільність, адже розстрочка оформлюється найчастіше на термін 5 років, тому важливо бути впевненим в якості роботи і подальшому переоформленні авто.

Перевірте відгуки про компанію та рівень репутації

ПланетАвто, як приклад, компанія з 15-річним стажем роботи на ринку та позитивним іміджем серед інших. У компанії майже 3 десятки майданчиків в різних регіонах України, а також власний актуальний сайт з тисячами доступними для придбання машинами.

Щорічно клієнтами ПланетАвто стають декілька тисяч українців, які бажають швидко та безпечно стати власниками бажаних машин. Переходьте на сторінку ПланетАвто та переконайтеся в популярності сервісу.

2. Розглянути варіанти машин. Відвідайте обрану компанію або її сайт. Подивіться різні транспортні засоби, за можливості відсортуйте або запитайте працівника майданчика про параметри бажаного автомобіля.

Наприклад, Ви шукаєте тільки кросовер з роком випуску не старше 2005, марка повинна бути імпортною, паливо – бензин. Огляньте варіанти, відвідайте СТО, якщо є бажання.

3. Дізнатись суму стартового, місячного платежу, термін кредиту. Запитайте працівника майданчика про базові розрахунки. Стартовий платіж зазвичай становить 15-25% вартості машини, місячний залежить від решти вартості та терміну кредитування.

Можливо, Вам потрібно сплатити одразу з стартовим платежем трохи більше, проте потім місячний платіж буде значно менший.

4. Ознайомитись з документами. Обов’язково прочитайте до підписання та сплати, адже потрібно розуміти безпечність угоди, можливі санкції та процес переоформлення після виплати боргу по розстрочці.

5. Сплатити стартовий платіж, підписати документи, забрати авто, ключі, технічний паспорт та документи. Якщо авто та умови договору сподобались, то погоджуйтесь на розстрочку і ставайте власником машини мрії.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.