Як купити авто у друга в кредит? Легко з популярною послугою української компанії


Як купити авто у друга в кредит? Легко з популярною послугою української компанії

Вирішили купити авто у друга? Найголовніша проблема такого рішення постає у вартості транспортного засобу, тому що складно знайти велику суму для швидкої оплати.

При цьому зрозуміло, що продавцю потрібні всі кошти зараз, тому що є плани на їх реалізацію. Інколи товариш погоджується з умовами поступової сплати вартості, так званою розстрочкою оплати. Проте найчастіше весь процес придбання завершується через грошове питання. Як купити авто у друга в кредит, але з миттєвою оплатою грошей товаришу? Сучасні українські компанії пропонують купити авто у продавця та переоформити на покупця в розстрочку, ця пропозиція ідеально підійде кожному. В статті оцінимо послугу, розкажемо про етапи та визначимо позитивні й негативні сторони.

Купити авто у друга та оформити його в кредит можна на цьому тижні, адже процес простий та швидкий. Звісно, спочатку потрібно вибрати компанію для звернення. Радимо звернути увагу на відомі компанії найближчого міста, які мають повний пакет державних документів, стаж на ринку та відгуки. На консультації можна буде дізнатись про всі етапи, розрахувати вартість стартового внеску та подальших платежів, визначитись з датами та часом оформлення. Купити авто у друга з оформленням кредиту нескладно, а першою частиною цієї процедури стане викуп моделі в Сервісному центрі. Представник компанії разом з продавцем відвідають Сервісний центр, саме в цей день можна реалізувати машину для подальшого переоформлення.

На другий день на майданчику можна купити авто друга, для оформлення кредиту потрібно буде сплатити стартовий внесок та підписати договір розстрочки. Стартовий внесок зазвичай складає від 10% до 40%, визначається під час консультації розрахунком багатьох параметрів. Лізинговий кредит можна відкрити підписанням договору, до якого додається графік внесків з повним розшифруванням сум та дат оплати. Після цього можна забирати машину, яка більше не є власністю друга, попереду виплата боргу компанії для переоформлення та закриття кредиту.

Переваги купити авто друга в розстрочку: оформлення обраної моделі, поступова оплата частинами, безпека та прозорість. Мінуси: комісія у платежах.

Купити авто у друга та оформити кредит на сплату можна з компанією ПланетАвто. Майданчик можна знайти поблизу, адже 31 офіс сервісу ПланетАвто працює в Україні. Залишити заявку для консультації можна на сайті PlanetAvto, також там можна знайти найближчу адресу майданчика. Компанію ПланетАвто вибирають українці, адже 16 років стажу та тисячі клієнтів щорічно свідчать про стабільність роботи бренду.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.