Як купити авто у друга без повної суми? Розстрочка допоможе


Як купити авто у друга без повної суми? Розстрочка допоможе

Машину мрії можна зустріти де завгодно: в оголошенні на сайті, в соціальній мережі в рекламі, на найближчому майданчику або просто у товариша. Купити авто у друга, напевно, є найбезпечнішим методом, проте грошове питання часто зупиняє весь процес.

А вся річ у тому, що товариш бажає отримати всі гроші від продажу, а покупець – платити частинами за транспортний засіб. Як вирішити це питання і купити авто у друга?

Допоможе розстрочка в компанії-майданчику, яка зможе задовольнити обидві сторони. Далі розглянемо детальніше процес та підкажемо кращі варіанти оформлення.

Купити авто у друга хоча б раз у житті мріяв кожен. Інколи річ у моделі, яка вражає своїм дизайном та технічними характеристиками. Також може бути справа у технічному стані, за яким ретельно доглядав товариш.

А декого привертає ціна питання, адже потрібно швидко знайти покупця на транспортний засіб. Проте найчастіше всі питання відпадають самі по собі після розуміння того, що друг бажає отримати гроші за 1 раз і ніяк інакше.

Позичати у родичів або йти в банк – справа не з приємних, тому майже завжди покупці відмовляються від машини. Проте зараз є ідеальний варіант – купити авто у друга в розстрочку.

Спочатку потрібно знайти компанію, яка має відповідні ліцензії та дозволи на продаж у розстрочку. Для цього майданчик має заздалегідь у держави отримати необхідні документи.

Далі проконсультуватись у представника такої компанії з метою розуміння фінансових питань, етапів угоди, строків та обов’язків. Зазвичай, все легко.

Перший етап – викуп машини у товариша. Для цього представник майданчика з другом відвідають Сервісний центр, в якому відбувається перереєстрація транспортного засобу. Товариш отримує всі гроші у повному обсязі за попередньою згодою.

Другий етап – купити авто у друга завдяки оформленню договору розстрочки. На майданчику представник компанії запропонує ознайомитись з договором, далі необхідно сплатити стартовий внесок по розстрочці та підписати папери.

Розмір цього внеску стартує від 10% і підтверджує наміри клієнта виплачувати лізинг.

Наступний етап – клієнт забирає машину, яка раніше належала товаришу, і починає щомісячно у майбутньому виплачувати вартість частинами.

Після відшкодування всіх витрат авто переоформляється на клієнта в Сервісному центрі.

Яка компанія допоможе купити авто друга в розстрочку? ПланетАвто – сервіс з 15 роками стажу та 30 майданчиками по країні.

Компанія ПланетАвто допоможе оформити машину товариша і сплачувати вартість частинами у майбутньому. Стартовий внесок від 10%, оформити можна всього за пару днів на найближчому майданчику.

Дізнатись адреси та графік роботи можна в онлайн-чаті або на окремій вкладці на офіційному сайті ПланетАвто.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.