Як безпечно купити автомобіль в кредит


Як безпечно купити автомобіль в кредит

Купити авто в кредит безпечно та швидко: 3 аспекти, на які потрібно звернути увагу при виборі компанії.

Бажаєте купити авто в кредит, тому намагаєтесь дізнатись більше про переваги та недоліки? Вирішили вибрати компанію заздалегідь, тому вивчаєте детально питання? Чули різні думки про розстрочку, тому хочете скласти власне враження?

Дійсно, зараз оформити авто в кредит стало дуже легко, багато фірм пропонують клієнтам скористатись саме їх пропозицією.

На що потрібно звернути особливу увагу при виборі компанії, та які дзвіночки підкажуть про небезпеку – далі розкажемо подробиці кращого вибору.

Купити авто в розстрочку – саме така послуга потрібна Вам, адже ця пропозиція дозволить отримати вибраний транспортний засіб навіть без повної суми на ріках. 

Для оформлення кредиту потрібно зібрати лише 15-25% від ціни, цього вистачить для сплати стартового внеску та підписання договору.

Решта суми буде перетворена на розстрочку, тобто клієнт буде щомісячно невеликими частинами за графіком виплачувати свій борг перед компанією-продавцем.

Після виплати всієї суми, представник фірми переоформлює машину у найближчому сервісному центрі України з балансу на клієнта, договір припиняє свою дію.

3 аспекти, на які потрібно звернути увагу при підборі компанії

1. Вік компанії. Найчастіше, строк дії договору досягає 5 років. Тому краще вибирати ті фірми, котрі на ринку розстрочки понад 6 років. Це потрібно для перевірки рівня стабільності, надійності, а також відсутності негативного досвіду інших клієнтів щодо переоформлення по закінченню строку дії кредиту.

2. Відгуки, сайт, імідж на ринку. Сила в інформації, тому варто ознайомитись з відгуками в інтернеті (вони повинні бути різними, якщо немає – компанія занадто мала). Подивіться їх та знайдіть можливі негативні моменти. Запитайте знайомих, можливо вони користувались розстрочкою в цих компаніях. Сайт повинен бути актуальним та наповненим інформацією, адже клієнт має право дізнатись відкрито про документи та пропозиції бренду.

3. Документи та договір. Ознайомтесь з ліцензіями компанії, прочитайте приклад договору розстрочки, а також перевірте графік виплат та додатки.

ПланетАвто – українська компанія, яка відповідає вище переліченим вимогам і може бути вибрана для оформлення авто в кредит. Дата відкриття – 2006 рік, тому про стабільність роботи можна не хвилюватись.

Наявність 3 десятків майданчиків допоможуть швидко дістатись до найближчого та купити авто в розстрочку.

Сайт ПланетАвто оновлюється щоденно, клієнт може подивитися та відфільтрувати будь-яке з тисяч оголошень, оцінити характеристики та обрати найкраще для придбання в лізинг.

Компанія отримала всі необхідні документи та ліцензії, договори та додатки перевірені на предмет неточностей та мінусів. Перейдіть на сайт ПланетАвто та виберіть краще авто для отримання консультації.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.