Як безпечно купити автомобіль в кредит

2018 Nissan Qashqai фото

Купити авто в кредит безпечно та швидко: 3 аспекти, на які потрібно звернути увагу при виборі компанії.

Бажаєте купити авто в кредит, тому намагаєтесь дізнатись більше про переваги та недоліки? Вирішили вибрати компанію заздалегідь, тому вивчаєте детально питання? Чули різні думки про розстрочку, тому хочете скласти власне враження?

Дійсно, зараз оформити авто в кредит стало дуже легко, багато фірм пропонують клієнтам скористатись саме їх пропозицією.

На що потрібно звернути особливу увагу при виборі компанії, та які дзвіночки підкажуть про небезпеку – далі розкажемо подробиці кращого вибору.

Купити авто в розстрочку – саме така послуга потрібна Вам, адже ця пропозиція дозволить отримати вибраний транспортний засіб навіть без повної суми на ріках. 

Для оформлення кредиту потрібно зібрати лише 15-25% від ціни, цього вистачить для сплати стартового внеску та підписання договору.

Решта суми буде перетворена на розстрочку, тобто клієнт буде щомісячно невеликими частинами за графіком виплачувати свій борг перед компанією-продавцем.

Після виплати всієї суми, представник фірми переоформлює машину у найближчому сервісному центрі України з балансу на клієнта, договір припиняє свою дію.

3 аспекти, на які потрібно звернути увагу при підборі компанії

1. Вік компанії. Найчастіше, строк дії договору досягає 5 років. Тому краще вибирати ті фірми, котрі на ринку розстрочки понад 6 років. Це потрібно для перевірки рівня стабільності, надійності, а також відсутності негативного досвіду інших клієнтів щодо переоформлення по закінченню строку дії кредиту.

2. Відгуки, сайт, імідж на ринку. Сила в інформації, тому варто ознайомитись з відгуками в інтернеті (вони повинні бути різними, якщо немає – компанія занадто мала). Подивіться їх та знайдіть можливі негативні моменти. Запитайте знайомих, можливо вони користувались розстрочкою в цих компаніях. Сайт повинен бути актуальним та наповненим інформацією, адже клієнт має право дізнатись відкрито про документи та пропозиції бренду.

3. Документи та договір. Ознайомтесь з ліцензіями компанії, прочитайте приклад договору розстрочки, а також перевірте графік виплат та додатки.

ПланетАвто – українська компанія, яка відповідає вище переліченим вимогам і може бути вибрана для оформлення авто в кредит. Дата відкриття – 2006 рік, тому про стабільність роботи можна не хвилюватись.

Наявність 3 десятків майданчиків допоможуть швидко дістатись до найближчого та купити авто в розстрочку.

Сайт ПланетАвто оновлюється щоденно, клієнт може подивитися та відфільтрувати будь-яке з тисяч оголошень, оцінити характеристики та обрати найкраще для придбання в лізинг.

Компанія отримала всі необхідні документи та ліцензії, договори та додатки перевірені на предмет неточностей та мінусів. Перейдіть на сайт ПланетАвто та виберіть краще авто для отримання консультації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *