Вже за 9 років Volvo випускатиме тільки електромобілі

Вже за 9 років Volvo випускатиме тільки електромобілі

Щоправда, на сьогодні у виробництві перебуває тільки один повністю електричний автомобіль – кросовер Volvo XC40 Recharge.

Насправді, шведський автовиробник планує вже до 2025 року продавати тільки гібриди та електрокари – 50/50. Тобто за чотири роки всі нові Volvo будуть електрифіковані. Ще через п’ять років, до 2030-го кожен автомобіль бренду пересуватиметься виключно на електричній тязі.

Чи стануть ці плани реальністю, звісно, покаже час. Справа в тому, що у Volvo сьогодні в продажу є тільки один повністю електричний автомобіль – це XC40 Recharge. Компактний кросовер представили торік.

У самому найближчому майбутньому шведи викотять другий свій електрокар – абсолютно нову модель 40-ї серії. Але на цьому поки все. Повністю електричних версій немає ані в 60-й, ані в 90-й серіях.

Втім, глава Volvo Cars, Хакан Самуельсон, переконаний, що інвестиції саме в електрифікацію та діджіталізацію забезпечать компанії успіх і прибуток у майбутньому. Більш того, Volvo має намір стати лідером продажів електромобілів преміум-класу. Не більш, не менш.

Разом з тим, головні конкуренти також вірять в електрифікацію і також повним ходом розробляють свої продукти. Йдеться навіть не про Tesla, де вся модельна лінійка спочатку проектувалася як електрокари. Там тенденціями все зрозуміло.

Повним ходом створюють свої моделі Mercedes-Benz (кросовери EQA і EQC, мікроавтобус EQV), BMW (вен i3, кросовер iX), Audi (e-tron в асортименті модифікацій).

Про грандіозні плани з електрифікації заявив Jaguar. Навіть преміальний бренд компанії Hyundai, Genesis, свій новий кросовер GV60 створює повністю електричним.

Сумнівів у тому, що Volvo до 2030 року повністю перейде на випуск електрокарів, немає. Але чи стане бренд лідером продажів в цьому сегменті, наразі прогнозувати дуже важко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *