Новинки

Виробництво нового Volkswagen Golf розпочнеться у червні 2019 року

Volkswagen Golf нового восьмого покоління буде запущений у серійне виробництво на початку літа наступного року. Поки ж автовиробник опублікував перший офіційний дизайнерський скетч новинки.

Зміна поколінь у популярних в світі моделей, цілком природно, викликає підвищений інтерес. Публікація навіть невиразного дизайнерського ескізу нового Volkswagen Golf миттєво стала подією тільки лише тому, що це перше офіційне зображення європейського бестселера у черговий його ітерації.

Більш суттєвою є інформація про дату початку серійного виробництва новинки. Старт конвеєра запланований на червень 2019 року.

 2020 Volkswagen Golf
Перший офіційний тизер нового Volkswagen Golf

Це означає, що Golf Mk8 перестане бути секретом вже за кілька місяців, а офіційно його представлять, судячи з усього, на мотор-шоу у Франкфурті у вересні наступного року.

Як зазвичай це відбувається, через пару місяців після прем’єри машину можна буде замовляти. Поставки перших партій 2020 Volkswagen Golf до дилерів, за нашими прогнозами, відбудуться у листопаді-грудні 2019 року.

Говорячи про новий автомобіль, Карл-Хайнц Хелл (Karlheinz Hell), глава напряму компактних моделей Volkswagen, заявив, що наступний Golf введе компанію в еру взаємопов’язаних транспортних засобів з розширеними функціями автономного управління. Простіше кажучи, модель буде напхана електронікою, як ніколи раніше в своїй історії.

Ще одним важливим нововведенням стане використання 48-вольтових м’яко-гібридних систем, що дозволяють економити паливо і додають тягового зусилля при прискоренні.

Говорячи про базовий хетчбек Golf, завжди мається на увазі ціле сімейство. Уже підтверджено, що будуть розроблятися наступні покоління plug-in-гібридного Golf GTE, звісно, буде універсал, а також спортивні модифікації Golf GTI та Golf R.

Цікаво, що повністю електрична версія e-Golf заходиться під великим знаком питання і, швидше за все, розроблятися для восьмого покоління не буде.

Замість цього інженери VW зосередяться на абсолютно новому сімействі електрокарів під індексом I.D. Для них вже розроблена окрема особлива платформа.

Напишіть відгук

Scroll to top