ВСУ отримає велику партію санітарних машин на базі Great Wall Wingle 5

До кінця поточного року нові санітарні автівки «Богдан-2251» повинні повністю змінити застарілі УАЗи в медичній службі збройних сил України. Перша партія з 10 автомобілів була закуплена ще навесні, потім пішла ще одна. Всього армія отримає 130 одиниць у 2017-му, повідомляє AUTO-Cоnsulting.

В основі нового санітарного “Богдана” лежить шасі всюдихода Great Wall Wingle 5. Автомобіль має колісну формулу 4х4 і задній привід, проте в умовах суворого бездоріжжя можна підключити електрорегульований повний привід.

«Богдан-2251». Фото – Автоконсалтинг

«Богдан-2251» оснащений 4-циліндровим 2,0-літровим турбованим дизельним мотором потужністю 143 к.с. і обертовим моментом до 305 Нм. Його вантажопідйомність – 475 кг, дорожній просвіт – 20 см. Транспортний відсік сконструйований з алюмінієвих сендвіч-панелей з антикорозійними властивостями.

Всередині салон оброблений зносостійкими негорючими матеріалами. Санчастина ізольована від вологи і пилу, є локальна вентиляційна система з фільтрами очищення повітря і освітлення загальне та окремих зон.

Оскільки автомобіль призначений для евакуації поранених і надання термінової медичної допомоги, в ньому передбачені функції і місця для розміщення і підключення медобладнання і запасний евакуаційний вихід. Конструкцією моделі передбачeні легкий демонтаж шасі та установка на інше шасі.

У салоні поміщається четверо лежачих тяжкопоранених і вісім сидячих хворих. Медичну допомогу можна надавати на ходу, з додаткового обладнання є система штучної вентиляції легенів і кисневий інгалятор.

Фото – Great Wall

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *