Архіви

Восени BMW представить прототип свого нового кросовера

На мотор-шоу в Парижі, яке у цьому році відбудеться з 1 по 16 жовтня, компанія BMW планує продемонструвати концепт кросовера X2. Точніше кажучи, мова йде про досерійний прототип, оскільки товарну версію BMW X2 виведуть на ринок вже у другій половині 2017 року.

Отже, новий кросовер стане шостою моделлю у позашляховій лінійці автовиробника. Як і базовий кросовер BMW X1 останнього, другого за рахунком покоління, в основі X2 лежатиме передньопривідна платформа UKL. Новинка вважається певною спортивною альтернативою моделі X1. Паралелі можна провести з X4 (на фото вгорі) по відношенню до X3 та X6 – до X5. Тобто X2 – це, такий собі, кросовер-купе.

BMW повним ходом тестує прототипи, які, до речі, виглядають вже як серійні моделі. Значно нижча лінія даху, ніж у «донора» BMW X1, звичайно, звертає на себе увагу.

Габаритні розміри X1 та X2 будуть майже ідентичними, але об’ємом багажника та простором для задніх пасажирів у останного доведеться пожертвувати на догоду спортивної зовнішності.

Скоріш за все, обіидві моделі розділять і силову лінійку, до якої сьогодні входять бензинові та дизельні 4-циліндрові мотори.

Прототип BMW X2

Прототип BMW X2

Напишіть відгук

Scroll to top