Volvo звітує про зростання попиту на електрокари марки в Україні


Volvo звітує про зростання попиту на електрокари марки в Україні

Volvo повідомляє, що є тенденція зростання попиту на електрокари марки в Україні: їх частка у продажах компанії склала рекордні 24%.

За перше півріччя 2022 року компанія Volvo продала в Україні 219 нових автомобілів і вважає це успіхом. Українці купили 74 кросовера XC60, 76 позашляховиків XC90 (це, до речі, найпопулярніша модель бренду) та 54 електрокросовера XC40. Останній посів перше місце у своєму сегменті.

Палівна криза в країні підштовхнула громадян до переходу на повністю електричні або плагін-гибридні автомобілі – попит на них зріс у декілька разів.

Наприклад, продажі повністю електричного Volvo XC40 Recharge та плагін-гібрида XC60 Recharge збільшилися навіть у порівнянні з довоєнним періодом. До речі, лінійка Volvo Recharge минулого місяця була особлива популярна в світі.

Бренд-директор Volvo в Україні Артем Ткаченко розповів, що наразі всі моделі Volvo доступні для замовлення у виробництво.

Оновлений флагман Volvo XC90 із вбудованими сервісами Google з’явиться на ринку Україні у липні. Розеткова версія отримала на 40% більший запас ходу. Одномоторний варіант Volvo C40 Recharge буде презентований у вересні. Його запас ходу складає 450 кілометрів.

Джерело: Віннер Імпортс Україна ЛтдОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.