Volvo відмовляється від дизельних авто на користь електрокарів та гібридів

В інтерв’ю німецькій пресі директор Volvo Cars Хакан Самуельсон (Hakan Samuelsson) поділився планами щодо випуску дизельних автомобілів. Компанія відмовляється від розробки нових дизельних моторів.

Через надбання чинності нових європейських норм токсичності в 2021 році, подальше вдосконалення дизелів стає недоцільним, – занадто дорого обійдеться і підніме ціну на дизельні автівки до рівня розеткових гібридів. Нові високі стандарти вимагають знизити викиди СО2 з 95 до 130 г/км, це відбиває у автовиробників бажання зв’язуватися з дизельними агрегатами та інвестувати в їх розвиток.

Тому представлене в 2013-му сімейство дизельних двигунів Drive-E в нинішньому вигляді будуть випускати до 2023 року, а потім припинять, переключившись на бензинові, гібридні та повністю електричні силові установки.

У наступному році шведська компанія обіцяє вивести на ринок свій перший електромобіль, появу якого анонсовано на автосалоні в Шанхаї, що минув. Його будуть виробляти на заводі в Луцяо (Китай) для китайського ринку як базового та для глобального експорту.

Новинку посадять на компактну платформу СМА. Привабливий дизайн і висока якість, за словами Самуельссона, дозволять автомобілю легко конкурувати з Тесла.

Модель на одній електротязі також розробляється на великий архітектурі SPA, на якій побудовані нові автівки 60-серії і “дев’яності” Volvo.

У автовиробника амбітні плани: підняти продажі електрифікованих автомобілів бренду до 1 млн одиниць до 2025 року.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *