Електрокари Volvo будуть простими, але не на шкоду якості


Компанія Volvo Cars представила прототип Concept Recharge. Це абсолютно новий концепт-кар, який демонструє бачення автовиробника на наступне покоління повністю електричних моделей.

Головний меседж, закладений в основу Volvo Concept Recharge, – «менше, але краще». Наприклад, усунувши технологічно складний двигун внутрішнього згоряння, інженери розвинули пропорції автомобіля: збільшили простір в салоні, поліпшили аеродинаміку.

Concept Recharge репрезентує новий дизайн-код Volvo. Компанія уникає всіх непотрібних елементів, приділяючи більше уваги тому, що залишилися. Проще кажучи, майбутні електрокари Volvo розроблятимуть доволі мінімалістичними. Проте, якість від цього не постраждає.

Замінивши двигун акумуляторним блоком під плоскою підлогою, дизайнери розширили колісну базу і збільшили розмір коліс. Звиси стали коротшими, і внутрішній простір, таким чином, збільшився.

Дизайнери Volvo змінили положення сидінь, оптимізували профіль даху, капот авто опущений, однак висока точка огляду з салону збережена. Традиційну решітку радіатора замінили щитоподібною конструкцією. Зверніть увагу на новий дизайн головних фар. Він отримав назву «Молот Тора».

Мова йде, про нову графіку з технологією HD, коли вночі відкриваються основні блоки ліхтарів. Вертикальні задні фари виконали в традиціях бренду, але переосмислили: з’явився комплект крил, що висуваються на великій швидкості. Це – додаткові деталі, що впливають на поліпшення загальної аеродинаміки автомобіля.

Інтер’єр також змінився. Центром нового інтерфейсу системи мультимедіа наступного покоління став великий 15-дюймовий сенсорний дисплей над центральною консоллю.

Concept Recharge оснащений датчиком LiDAR від компанії Luminar. Сенсор є важливим елементом для розробки технології безпечного автономного водіння. Він розташований на даху, щоб збирати інформацію про ситуацію навколо автомобіля в режимі реального часу.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.