Архіви

Volvo представила революційний сервіс Care by Volvo для нової моделі Volvo XC40

21 вересня 2017 року Мілані відбулася офіційна презентація нової моделі преміум-класу Volvo XC40. Це перший представник марки Volvo в сегменті компактних кросоверів. Одночасно з ним автовиробник Volvo Cars представив революційну концепцію володіння автомобілем – сервіс Care by Volvo (“турбота від Вольво”) для абонентів.

На послугу Care by Volvo можна підписатися і отримати певні переваги, а саме фіксовану щомісячну плату за авто і пакет консьєрж-послуг в залежності від регіону. В даний пакет входять заправка, мийка, чистка салону, технічне обслуговування, доставка товарів в автомобіль.

Починаючи з 21 вересня можна розміщувати онлайн-замовлення за програмою Care by Volvo. Крім того, вперше компанія застосувала в XC40 технологію цифрового ключа – тобто можливість віддалено передати автівку в користування іншим особам (рідним, друзям і ін.).

На початковому етапі в силову лінійку увійдуть 4-циліндрові дизельний D4 і бензиновий Т5 мотори сімейства Drive-E. Пізніше до них приєднається повністю новий 3-циліндровий двигун, та з’являться гібридна и повністю електрична версїЇ.

Volvo XC40 отримав одне з найкращих обладнань в сегменті компактних кросоверів. Системи безпеки і підтримки водія включають напівавтономне управління Pilot Assist, комплекс City Safety, функції попередження з’їзду з дороги, кругового огляду і Cross Traffic Alert (попередження про транспортні засоби, що рухаються в поперечному напрямку).

Простір салону використано з максимальною функціональністю. З’явилося окреме місце для зберігання телефонів з можливістю бездротової зарядки, а також складаний тримач для сумочок і знімний відсік для сміття між передніми сидіннями.

2018 Volvo XC40

З листопада 2017-го стартує серійне виробництво моделі на бельгійському заводі компанії в Генті.

Фото – Volvo

Джерело: “Віннер Імпортс Лтд”, офіційний дистриб’ютор автомобілів Volvo в Україні

Напишіть відгук

Scroll to top