Архіви

Volvo Cars показала свій новий сімейний універсал

Шведський автовиробник Volvo Cars представив нову модель: 5-дверний середньорозмірний універсал V60 преміум-класу, який поєднує в собі практичність і стиль.

Прем’єра V60 відбулася нетривіально – у дворі звичайного житлового стокгольмського будинку, щоб підкреслити історичну спадщину Volvo як виробника багатофункціональних сімейних автомобілів.

Новий V60 побудований на платформі SPA, як XC60 другої генерації і чотири топ-моделі 90-й серії, що своєю популярністю забезпечують компанії прибуток.

Інтер’єр новинки розкішний, просторий, інноваційний – завдяки новим технологіям зв’язку, допомоги водієві, безпеки. Екстер’єр – це витонченість ліній і практична універсальність одночасно.

Як відомо, з наступного року всі нові моделі Volvo будуть електрифіковані. Тому V60 пропонується в тому числі з двома гібридними (бензиново-електричними) силовими установками: новою T6 Twin Engine AWD на 340 к.с. і T8 Twin Engine AWD сукупною потужністю 390 к.с.

Традиційні бензинові агрегати T5 і T6 і дизельні D3 і D4 також присутні в лінійці. Вже на початковому рівні V60 обладнаний широким переліком технологій безпеки, просунутими системи допомоги водієві, знайомими за XC60 і 90-й серії.

Комплексна система безпеки City Safety – єдина на ринку, яка розпізнає пішоходів, велосипедистів та великих тварин на дорозі і автоматично гальмує, пом’якшуючи наслідки лобових зіткнень.

Завдяки модернізованій системі Pilot Assist автомобіль краще проходить повороти. Також V60 оснащений системами Run-off Road Mitigation (запобігання з’їзду з дороги), Oncoming Lane Mitigation (запобігання виїзду на смугу зустрічного руху) і іншими помічниками водія.

В якості опції доступна технологія Cross Traffic Alert (попередження про транспортні засоби, що рухаються в поперечному напрямку) з функцією автоматичного гальмування.

Інформаційно-розважальна система Sensus повністю сумісна з Apple CarPlay, Android Auto і підтримує 4G. Використовуючи інтуїтивно зрозумілий інтерфейс можна управляти різними функціями V60, навігацією, послугами зв’язку та розважальними програмами.

Джерело: Віннер Імпортс Україна Лтд

Напишіть відгук

Scroll to top