2021 Volvo C40 Recharge

Volvo C40 Recharge вже можна замовляти: що насторожує?

Ціна Volvo C40 Recharge в США стартує від 58 750 доларів без податків. В Європі, де кросовер будуть випускати, ціна буде не менше і це відверто дорого. Втім, у першого 100-процентного електрокара Volvo є деякі противаги для цього негативу. Чи вистачить їх?

Volvo вперше продемонструвала C40 Recharge ще в березні 2021 року. Цінителі дизайну одразу відзначили: зовнішність новинки, що нагадує купе, може стати її козирем. Дійсно Volvo C40 Recharge виглядає більш свіжо і стильно у порівнянні з унітарним Volvo XC40 Recharge. Дизайн Volvo C40 Recharge, безумовно, привертає увагу.

Другим плюсом електрокара Volvo є його практичність. Журналісти MotorTrend вивчили це питання. Зокрема, вони звернули увагу на багажний відсік під капотом.

Потрібно також відзначити гарантію. Volvo надає її на перші 4 роки експлуатації або на 40 тисяч миль пробігу. Це більше 64 тисяч кілометрів.

Головний мінус – ціна

Ціна на Volvo C40 Recharge в США – це ложка дьогтю в бочці меду. Шведський електрокар буде дорожче за прямих своїх конкурентів. Навіть більший за розмірами Tesla Model Y коштує в США від 53 190 доларів проти 58 750 доларів у C40 Recharge. Таким чином, тут можливі проблеми.

У Європі ринок електрокарів більше, тому, можливо, в Старому світі у скандинавського електрокроссовера більше шансів.

Додамо, що виробництво C40 Recharge почнеться цієї осені на заводі Volvo в бельгійському Генті. Зараз же можна оформити попереднє замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *