Новинки

Volkswagen завершує розробку гарячого Tiguan R

У Volkswagen Tiguan з’явиться заряджена модифікація R. Прототип вже протестували на гоночному треку Нюрбургринг у Німеччині. Тепер кросовер обкатують на дорогах загального користування.

Гарячий Tiguan виглядає як автівка, що вже готова до виробництва. Швидше за все, його офіційна прем’єра відбудеться через півроку на автосалоні у Франкфурті.

Нові шпигунські знімки Volkswagen Tiguan R, випадково чи ні, з’явилися незабаром після дебюту гарячої версії T-Roc R. Останній представлений на Женевському мотор-шоу на початку березня, і поки має статус концепту.

Варто відзначити, що повноцінні високопродуктивні версії стандартних моделей, як правило, розробляються практично з чистого аркуша, їх створення займає досить багато часу і ресурсів. Над Tiguan R німці працюють досить давно, тому у Франкфурті ми, скоріш за все, побачимо не концепт, а вже товарну його версію.

Залишається відкритим питання: потужність двигуна для Volkswagen Tiguan R? Зрозуміло, що кросовер отримає бітурбо “четвірку” 2.0 TSI, яка вже використовується на Golf R і на згаданому вище T-Roc R. На цих автомобілях мотор видає до 300 к.с.

Tiguan більший і важчий. Чи вистачить такої потужності?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top