Авторинок

Volkswagen в Україні сьогодні пропонує лише 9 моделей легкових автівок

Станом на середину жовтня Volkswagen в Україні офіційно продає усього дев’ять моделей легкових автомобілів. Хоча бренд і займає в нашій країні доволі високе 3 місце з продажів, один з козирів VW, а саме широкий вибір пропозицій, на вітчизняному ринку грає не дуже ефективно.

Все, звичайно, пізнається, у порівнянні. 9 моделей – це не так вже й мало. На українському ринку ведуть бізнес чимало автокомпаній, які пропонують 4-5 варіантів.

Однак у випадку з Volkswagen мова йде про найбільшого світового виробника. Менш ніж десяток моделей – це не його рівень, навіть якщо додати до них “гарячі” Golf GTI і Golf R. У нас їх віднесли до модифікацій Гольфа, що так, в цілому, і є.

Для порівняння. У сусідній Польщі VW пропонує 17 моделей. У Греції з її далеко не найбільшим авторинком доступні 23 моделі. Це практично вся лінійка бренду, окрім «екзотики», на зразок Scirocco або Beetle Cabriolet. Останні, до речі, досі продаються у Німеччині.

Що ми маємо в Україні? У нас пропонуються обидва Polo: і «російський» Polo sedan, і цілком європейський хетчбек Polo останнього покоління. Перший обійдеться від 400 938 грн., другий – від 465 723 грн.


Початкова вартість Volkswagen Passat – 869 173 грн. Він же в кузові універсал (Passat Variant) коштує від 959 115 грн.

Golf в Україні в початковій комплектації обійдеться від 574 089 грн., стильне «чотирьохдверне купе» Arteon (на фото вгорі) – від 1 432 073 грн.

У кросоверній лінійці – три моделі: Volkswagen Tiguan – від 968 641 грн., його семимісна модифікація Tiguan Allspace – від 1 316 739 грн., а також флагман Touareg нової генерації – від 2 012 923 грн.

2019 Volkswagen Touareg

2019 Volkswagen Touareg


На офіційному сайті VW також зазначений універсал Golf SportWagen (він же Variant), але ціна не вказана. З цією моделлю ситуація не зовсім прозора.

Видання AUTO-Consulting повідомляє, що це машини мексиканського виробництва, які минулого року вже продавалися в Україні з проблемними сертифікатами. Сьогодні, пишуть колеги, універсали знову з’явилися “на прилавку”.

Volkswagen Golf SportWagen

Volkswagen Golf SportWagen


У компанії Порше Україна, яка є офіційним представником марки у нас в країні, повідомили, що питання з сертифікацією знаходиться під контролем і вирішується системно. Будемо чекати на більш детальну інформацію.

Напишіть відгук

Scroll to top