Новинки

Volkswagen Touareg третього покоління був випадково розсекречений

Позашляховик Volkswagen Touareg нового третього покоління без всякого захисного камуфляжу був сфотографований на любительську камеру одним з читачів південноафриканської версії журналу Car Magazine. Фотошпигуни з нагоди не забув поділитися фото з авторитетним виданням, повідомляє autoevolution.

Історія сталася в міжнародному аеропорту OR Tambo в Йоганнесбурзі, ПАР. Тут же на стоянці було припарковано VW Polo нового покоління, про який ми вже писали.

“Автомобільний папараці” хотів було зробити фотографії салонів прототипів, але співробітники Volkswagen оперативно підійшли і прикрили новинки.

Отримане фото досить чітке і вже можна відзначити, що передня частина нового Туарега нагадує дизайн передка нового флагмана VW Arteon.

Німецький автовиробник побудував 2018 Volkswagen Touareg на платформі MLB Evo, яка вже використовується в Audi Q7 і Bentley Bentayga. У майбутньому на ній будуть розроблені Porsche Cayenne нового покоління, а також перший позашляховик марки Lamborghini – Urus.

Втім, незважаючи на застосування єдиної архітектури на таких різних автомобілях, не можна сказати, що вона абсолютно уніфікована. Кожен автовиробник вносить до неї зміни. Існують параметри, що настроюються, які дозволяють компаніям створювати свою версію платформи.

Фото – Martin Swart

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top