Volkswagen Авторинок

Volkswagen T-Roc розбурхав сегмент малих SUV в Європі

Всього через рік після виходу на ринок Volkswagen T-Roc не просто увійшов в першу десятку найпопулярніших малих кросоверів в Європі, але і зайняв перше місце.

T-Roc за підсумками продажів в першому кварталі 2019 року трохи, але все ж обігнав колишнього 5-річного лідера Renault Captur. Новий кросовер Volkswagen за перші три місяці року придбали 57 319 осіб, або +108% до минулорічного результату.

Якщо дворазове збільшення продажів ще можна пояснити невеликою порівняльною базою, то абсолютні цифри по Volkswagen T-Roc не можуть не вселяти оптимізму.

Так, Captur відстає трохи, і друге його покоління, у якого обіцяють навіть плагін-гібридну версію, представлять вже в другій половині цього року.

Проте, посісти перше місце в європейському сегменті малих кросоверів за підсумками року у T-Roc дуже великі.

Є ще Dacia Duster. Продажі бюджетного кросовера виросли на 19%. Він займає третє місце і від лідера відстає всього на 1 800 одиниць.

Продажі невеликих кросоверів в Європі продовжують стрімко зростати. У першому кварталі 2019 року результат вже наблизився до 570 тисяч.

Це на 11% більше, ніж в минулому році. Таким чином, 2 мільйони реєстрацій за підсумками року – цілком реальні цифри. Сьогодні кожен шостий проданий легковий автомобіль на континенті – це саме малий кросовер.

Напишіть відгук

Scroll to top