Авторинок

Volkswagen T-Cross відтепер доступний з новим топовим двигуном

Маленький кросовер Volkswagen T-Cross отримав новий двигун, найпотужніший у лінійці моделлі. Клієнти вже можуть розміщувати свої замовлення на версію з цім агрегатом.

Йдеться про ефективний бензиновий мотор TSI об’ємом 1,5 літра, який забезпечує пристойні 150 к.с. (110 кВт) і максимум 250 Нм крутного моменту при 1500-3500 об/хв.

Ціна цієї топової спортивної модифікації починається з 25 690 євро в Німеччині. Для порівняння: T-Cross начального рівня коштує тут від 18 695 євро.

Показник витрати пального становить 5,2 л/100 км. Двигун поєднаний лише з семиступінчастою коробкою-автоматом DSG з подвійним зчепленням.

Прискорення від 0 до 100 км/год триває 8,5 секунди. Максимальна швидкість – 200 км/год – досить непогана для невеликого автомобіля.

T-Cross – найменший з кросоверів Volkswagen, що займає позицію нижче T-Roc у SUV-лінійці марки. Виробник офіційно запустив модель в квітні 2019 року.

Вона поділяє платформу MQB з трансверсійним, передньомоторним та передньопривідним компонуванням з багатьма іншими автомобілями останнього покоління VW Group, від субкомпактних до великих, таких як Passat, Atlas, Golf, Polo, Tiguan або Audi Q2 і Q3, а також моделі Skoda та SEAT.

T-Cross є дуже універсальною моделлю, незважаючи на субкомпактні розміри. Він забезпечує додаткове місце для ніг і вантажний простір завдяки регульованим заднім сидінням.

Volkswagen T-Cross у стандарті отримав такі системи безпеки та допомоги водієві, які раніше пропонувалися тільки для транспортних засобів більш високої категоріі.

Зокрема, вони включають виявлення пішоходів, допогу у смузі руху, допомогу при підйомі на гору, моніторинг сліпих зон, сповіщення про поперечний рух позаду.

Напишіть відгук

Scroll to top