Volkswagen розсекретив свій новий компактний кросовер для ринку Китаю

З’явилися перші офіційні зображення маленького кросовера “народного” німецького бренду – Volkswagen Tharu. Першим його отримають китайці, там ж його будуть випускати перший час, а до 2020 року новинка з’явиться і на інших ринках – в тих країнах планети, де VW не пропонує модель T-Roc, як раніше повідомлялося.

Назва Tharu має два тлумачення: “тхару” – плем’я в Непалі і похідне від toughness і ruggedness (взяті частини слів) – «міцність» і «надійність» з англійської.

Новинка є серійною версією концепту Powerful Family SUV, який недавно офіційно дебютував в Пекіні, і, судячи з зображеннь, практично ідентична останньому. Однак своєю технічною «начинкою» модель близька до кросоверу Skoda Karoq і ділить з ним платформу MQB.

Volkswagen Tharu має габарити 4453 мм х 1841 мм х 1620 мм, майже як у Karoq для китайського ринку (4432 х 1841 х 1614 мм). Відстань між осями – 2680 мм, колісна база – 2688 мм.

Про мотори поки не повідомляється, це, швидше за все, будуть бензинові TSI об’ємом 1,2 і 1,4 літра, потужністю 116 і 150 кінських сил.

В пару до них запропонують 7-ступеневу роботизовану трансмісію DSG з 2-ма зчепленнями і, дуже ймовірно, – передній привід (повний 4х4 в Китаї не популярний).

Відомо, що в арсеналі Tharu в залежності від комплектації будуть камери кругового огляду, панорамний люк, LED-світлотехніка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *