Архіви

Volkswagen розповів про порядок замовлення електрокара ID.3

Volkswagen розповів про порядок замовлення електрокара ID.3 Депозит для бронювання новітнього електромобіля Volkswagen ID.3 складе 1000 євро. Гроші можна повернути, але не пізніше початку етапу обов’язкового замовлення.

Починаючи з 8 травня клієнти, які планують купити першу модель в сімействі ID, можуть зареєструватися на спеціалізованому сайті, внести депозит у розмірі 1000 євро і, оформити, таким чином, замовлення на новий електрокар Volkswagen.

Процес бронювання не є обов’язковим, тобто клієнти зможуть скасувати свій запит. В цьому випадку реєстраційний депозит буде негайно повернутий. Однак це може статися тільки до тих пір, поки не будуть відкриті офіційні книги замовлень.

На більшості ринків етап обов’язкового замовлення для клієнтів, які попередньо здійснюють бронювання, почнеться відразу після автосалону у Франкфурті восени цього року. У Німеччині обов’язковий порядок набере чинності в квітні 2020 року.

Попереднє замовлення пропонується на 29 європейських ринках. Найбільш важливими ринками в Європі для ID.3 вважаються Норвегія, Німеччина, Нідерланди, Франція, Велика Британія та Австрія.

Виробництво ID.3 має стартувати, як і планувалося, наприкінці 2019 року, а перші автомобілі почнуть доставляти клієнтам в середині 2020-го. Volkswagen планує поставки більше 100 тис. автомобілів на рік в середньому.

Напишіть відгук

Scroll to top