Volkswagen припиняє випуск e-Golf

Volkswagen припиняє випуск e-Golf

Volkswagen e-Golf – один з найпопулярніших електромобілів в Європі – звільнив місце на конвеєрі абсолютно новому електрокару Volkswagen ID.3.

Сьогодні, 23 грудня 2020 року, з конвеєра автозаводу Transparent Factory в Дрездені зійшов останній автомобіль Volkswagen e-Golf, повідомляє офіційний сайт автовиробника. З березня 2017 року на цьому підприємстві було вироблено понад 50 тисяч цих автомобілів.

На початку нового 2021 року виробничі потужності дрезденського автозаводу будуть припинені на три тижні для налагодження випуску електрокара ID.3. Планується, що перші машини зійдуть з виробничих ліній вже наприкінці січня.

Томас Ехліг, голова виробничої ради Gläserne Manufaktur, вважає початок випуску ID.3 дуже хорошою новиною для співробітників заводу. Топ-менеджер відзначив наявність стабільної гарантії зайнятості для основних працівників і позитивних перспектив на майбутнє.

Volkswagen e-Golf з’явився на ринку в 2013 році і вироблявся у Вольфсбурзі до літа 2020 року. У 2017 році Gläserne Manufaktur запустила виробництво паралельно, щоб задовольнити високий попит на модель.

За сім з гаком років виробництва два німецьких завода випустили майже 146 тисяч e-Golf. Що стосується продажів, то e-Golf – один з найпопулярніших електромобілів в Європі, особливо серед покупців в Норвегії і на внутрішньому ринку Німеччини.

Нагадаємо, що Volkswagen ID.3 став першою моделлю бренду, як створена на базі модульної платформи MEB. Ця архітектура була спеціально розроблена для електромобілів і дозволяє максимально використовувати їх можливості. ID.3 має великий запас ходу, просторий салон і забезпечує динамічний стиль водіння.

З моменту виходу на європейський ринок у вересні 2020 року продано понад 28 тисяч ID.3. Базова версія електромобіля буде коштувати менше 30 тисяч євро і буде доступна для замовлення на початку 2021 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *