Volkswagen Passat більше не продаватимуть у Німеччині?


Інформація про Volkswagen Passat видалена з сайту автовиробника в Німеччині. Toyota припиняє продаж у Європі Camry та гібриду Prius.

Відхід з автомобільного ринку колись популярних моделей – це природний процес. Все тече, все змінюється. На тлі прогресу в сегменті кросоверів знижується споживчий інтерес до седанів.

Нещодавно Volkswagen оголосив про припинення виробництва та продажів у США дуже популярної свого часу моделі Passat. І ось видання Auto Zeitung повідомляє про те, що Volkswagen видалив седан Passat з німецького сайту на початку листопада 2021 року.

Проте наразі незрозуміло, чи означає це припинення його виробництва в Європі. У будь-якому випадку, універсал Passat Variant залишиться в модельному ряду, та й на інших ринках континенту седан Volkswagen Passat ще доступний для замовлення. Скажімо, у Франції, Великій Британії та Іспанії на сайтах інформація та ціни присутні. Поки що…

Втім, тенденція очевидна. До того ж своїх жертв шукає електрифікація. Виробничі площі необхідно звільняти під електрокари. Гібридні версії звичайних моделей ситуацію не рятують.

Toyota у Німеччині, слідом за Великою Британією прибрала з модельної лінійки Camry Hybrid. Тут усе було прогнозовано. У Німеччині 2020 року японці змогли продати лише 545 одиниць Camry. У США за той самий період їх було реалізовано майже 300 тисяч.

Після Camry з німецького ринку вилетів Prius. Тут, ймовірно, причиною також стали низькі продажі. Плюс у 2018 році до продажу надійшла нова Corolla з таким самим гібридним приводом. Втім, розетковий плагін-гібридний Prius поки залишається.

До речі, Ford 31 березня 2022 року припиняє випуск Mondeo (європейський аналог Ford Fusion), щоб звільнити місце для виробництва акумуляторів та гібридних двигунів на заводі у Валенсії (Іспанія).Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.