Архіви

Volkswagen оновив відразу все сімейство Passat

Не чекаючи березневого автосалону в Женеві, Volkswagen оприлюднив офіційні фото відразу всіх моделей оновленого сімейства Passat. Автовиробник також повідомив деякі технічні подробиці про новинки.

2020 Volkswagen Passat ще на стадії розробки багато разів потрапляв у коло зору автомобільних папараці. Камуфляж закривав всю машину, і, очікувано, зміни відбулися, перш за все, в зовнішності. Втім, назвати їх значними важко. Врешті-решт це лише рестайлінг.

Нові бампери, дещо інша радіаторна решітка, світлодіодна оптика вже в стандарті, інший дизайн колісних дисків, додаткові кольори кузова – ось, мабуть, основні зміни.

2020 Volkswagen Passat
2020 Volkswagen Passat

Оновлений Passat дооснастили квазі-автопілотом, а також інтелектуальним круїз-контролем, новою інформаційно-розважальною системою MIB3.

Силова лінійка залишилася без змін. Як і раніше, базовими залишаються двигуни 1.5 TSI Evo (150 л.с.) та 1.6 TDI (120 к.с.).

М’яко-гібридної системи на стадії рестайлінгу не буде. Для цього потрібні більш серйозні зміни в конструкції. Таким чином, 48-вольтова електрика буде додана вже для моделі наступного дев’ятого покоління.

Залишити коментар

Scroll to top