Нові авто

Volkswagen оголосив про оновлення сімейства Beetle

Мова йде про оновлення хетчбека та кабріолета Beetle. Усі бензинові та дизельні агрегати скоротили викиди CO₂ до норм Євро-6 і стали економічніше. Так, у 105-сильного мотора витрата палива у комбінованому циклі скорочена до 5,5 л на «сотню» (-0,4 л).

У двигуна потужністю 150 к.с. з МКПП показник знижений до 5,8 л (-0,8 л) і до 5,5 л (-0,7 л) – з DSG.

Найсуттєвішої модернізації зазнав дволітровий двигун TSI: в ньому не тільки скорочена середня витрата палива (до 6,7 л (-0,9 л) з «роботом» і до 6,5 (-1,2 л) з «механікою»), але й нарощена потужність з 210 до 220 к. с. Найбільш ощадливий Beetle – з 110-сильним дизелем і МКПП – витрачає 4,3 літра на кожні 100 км.

Крім модернізації двигунів знижену витрату палива у роботизованих версій забезпечують перепрограмовані коробки DSG. Тепер на Жуці вони автоматично вмикають «нейтраль» при русі накатом.

Водночас німці додали Жуку сучасної електроніки. Разом з мультімедійкой Discover Media тепер можна отримати такі опції як камера заднього виду з траекторними підказками, система попередження про поперечний трафік ззаду при виїзді з парковки, моніторинг сліпих зон дзеркал. В інтер’єр були додані нові опціональні кольорові.

Напишіть відгук

Scroll to top