Volkswagen обійшов Toyota за підсумком продажів 2017 року

Минулий 2017 рік став рекордним для групи Volkswagen: було продано більше десяти з половиною мільйонів автомобілів, а конкуренти, і перш за все Toyota, залишилися позаду. Skoda і SEAT стали найпопулярнішими марками концерну, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Bild am Sonntag.

Результат 2017 го перевищив показник 2016 року у 200 тисяч. Поки дані попередні, очікується, що остаточна цифра буде ще більшою – 10,7 мільйонів. Також за прогнозами відзначений рекордний оборот – понад 220 мільярдів євро, в чималому ступені забезпечений зростанням продажів у Китаї.

Volkswagen Group став першим в історії автовиробником, який протягом календарного року продав три мільйони автомобілів в одній окремо взятій зарубіжній країні (мова про Піднебесну).

Найбільш затребувані марки німецького концерну в 2017 році – Skoda, Seat і Volkswagen, а ось автомобілів Audi було продано менше, ніж очікувалося.

Варто відзначити, що і в 2016 році Volkswagen вдалося обійти Toyota. Було реалізовано 10,3 мільйонів автомобілів, що майже на 150 тисяч більше, ніж у сильного японського конкурента.

На фото – Volkswagen Golf, найпопулярніший автомобіль в Європі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *