Автовиробники

Volkswagen кардинально переглянув внутрішнє компонування нового Golf

Volkswagen опублікував перше комп’ютерне зображення частини салону хетчбека Golf восьмого покоління. Ескіз показує, що автовиробник ретельно переосмислив внутрішнє компонування свого бестселера.

Новий Golf, як видно з рендера, отримає великий дисплей приладової панелі, яка органічно перетікає в інформаційно-розважальну систему. Взагалі кажучи, передня частина салону виглядає більш ніж мінімалістично.

Раніше повідомлялося, що запуск виробництва нового Volkswagen Golf переноситься з грудня 2019 року на початок 2020 року. Хоча його офіційний дебют, як і планувалося, відбудеться восени на автосалоні у Франкфурті.

Цікаво, що кілька ЗМІ причиною затримки назвали технічні проблеми з цифровою панеллю приладів автомобіля і архітектурою інформаційно-розважальної системи.

Однак цю інформацію спростував Юрген Стакманн (Jürgen Stackmann), голова VW з продажу. Він заявив, що перенесення термінів виходу восьмого Golf на ринок пов’язано з бажанням компанії провести «повний наступ» після Нового року,а ніяк не з виробничими проблемами.

Це суто маркетинговий хід, що дозволяє розвести у сторонам початок продажів новинки та різдвяні свята.

Напишіть відгук

Scroll to top