Архіви

Volkswagen інтригує відео тізером нового Touareg напередодні прем’єри

Напередодні офіційної прем’єри, яка відбудеться 23 березня в Пекіні, Volkswagen продовжує розкривати деталі про 2019 Volkswagen Touareg, – опублікований новий відеоролик із зображенням моделі.

Що ми знаємо про новинку судячи зі шпигунських фото і відео?

У неї великий панорамний дах, спортивний дизайн вихлопних труб, гладкі задні ліхтарі з активними індикаторами повороту, видатна лінія плечей, масивна решітка радіатора, а в салоні – циферблат, на якому можна вибрати режим водіння в залежності від зовнішніх умов (на кшталт Terrain Response від Land Rover).

Не будучи прямим конкурентом Audi Q7, новий Touareg, проте, за рівнем інтер’єру і технологій цілком може з ним змагатися, зберігаючи при цьому властивий VW баланс ціни і якості.

Автомобіль, як відомо, побудований на платформі MLB – таке ж шасі використовують Audi Q7, Bentley Bentayga і Lamborghini Urus.

VW Touareg останньої генерації отримав в силову лінійку два 3,0-літрових 6-циліндрових агрегати – дизельний 286-сильний і потужніший бензиновий на 340 к.с. Згодом можна очікувати появу версії моделі з електромотором, швидше за все плагін-гібрида, – це характерна тенденція всіх марок, що належать Volkswagen Group.

Виставковий екземпляр Touareg для автошоу в Пекіні вже покинув Братиславу, де збирають Туареги, зараз він “на своїх чотирьох” добирається до китайської столиці.

Джерело: autoevolution

Напишіть відгук

Scroll to top