Volkswagen ID.4 обігнав за продажами Mazda CX-5 фото

Volkswagen ID.4 в Європі обігнав за продажами Mazda CX-5

Електричний кросовер Volkswagen ID.4 увійшов до ТОП-10 середньорозмірних кросоверів-бестселерів у Європі. Новітній SUV виявився популярнішим за Mazda CX-5 або Honda CR-V.

Повністю електричний Volkswagen ID.4 посів дев’яте місце за продажами у класі середньорозмірних кросоверів. Майже 24 тисячі європейців у першому півріччі 2021 року зупинили свій вибір саме на ID.4, повідомляє видання Carsalesbase.

Більш того, Volkswagen ID.4 обігнав за продажами в Європі таких грандів як Mazda CX-5 та Honda CR-V.

Впевнений старт Volkswagen ID.4 в Європі не можна назвати випадковим. На континенті невпинно зростає попит на електрокари. Підтверженням такої тенденції став дуже вдалий дебют Skoda Enyaq. Чеський електричний SUV розійшовся тиражем у 13 із половиною тисяч і випередив, наприклад, Mitsubishi Outlander.

2021 Skoda Enyaq iV фото
Skoda Enyaq iV – перший 100-відсотковий електрокар чеського бренду

Дуже пристойний результат показав ще один електричний SUV – Mercedes-Benz EQC. З високими показниками відносно доступних Volkswagen ID.4 або Skoda Enyaq ситуація прогнозована. Проте, майже 9 тисяч продажів за півроку Mercedes-Benz EQC з його цінником від 66 тисяч євро викликають певне здивування. Мабуть, MB влучив-таки у десятку зі своїм електричним SUV.

Mercedes-Benz EQC фото
2020 Mercedes-Benz EQC дивує своєю популярністю

Цікаво, що в Європі купують навіть китайський електрокросовер Aiways U5. Щоправда, продажі першого продукту нового стартапу з КНР наразі дуже скромні. За перше півріччя Aiways U5 у Європі купили лише 169 чоловік.

Aiways U5 фото
Aiways U5 в Німеччині коштує від 35 993 євро

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *