Volkswagen Golf R позбудеться версії з механічною трансмісією

2017 Volkswagen Golf R
Найпотужніша версія R хетчбека Volkswagen Golf після зміни поколінь буде доступна тільки з автоматичною коробкою передач DSG. Рішення автовиробника відмовитися від «механіки» пов’язано з новими вимогами щодо емісії шкідливих газів.

З вересня 2018 року замість методики визначення рівня викидів і паливної економічності автомобільних двигунів NEDC вступає в силу новий більш точний і реальний стандарт вимірювання – WLTP.

Щоб відповідати новим правилам, компанія Volkswagen має намір перевірити ще раз всі свої моделі на предмет їх відповідності сучасним вимогам екологічності.

Щоправда, покупці Golf R і сьогодні в основному віддають перевагу роботизованій коробці DSG, як більш швидкій та зручній. Тому відсутність МКПП на них істотно не повинно позначитися.

Механічних коробок також не буде в Skoda Octavia RS і Volkswagen Golf GTD. Тобто фактично автовиробник прибирає механічні КПП для своїх найбільш потужніх двигунів.

Поки мова йде тільки про автомобілі, які продаватимуть у Німеччині, і, повторимося, це стосується моделей наступної генерації.

До речі, Volkswagen Golf R в Україні і сьогодні продається тільки з преселективною 7-ступінчастою трансмісією DSG. Вона передає крутний момент від 310-сильного мотора 2.0 TSI (привід – AWD). Коштує такий Гольф від 1 252 874 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *